| CodrinValentin a întrebat:

Recent mi-am luat un telefon nou ( Huawei Vodafon 858) are wi-fi dar nu stiu cum sa ma connectez la internetul de la pc-ul meu ca nu ma gaseste, ( la alte surse de net merge) Am dat la adauga retea Wi-Fi si imi zice sa scriu retea SSID? Unde gasesc ce trebuie sa scriu la retea SSID?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Trebuie sa ai router wirelles, cumpara-ti un router wirelles iar apoi suna-i pe cei de la net sa ti-l instaleze, si vei putea sa te conectezi din casa si pe pc, si pe telefon. Nu te costa nimic sa ti-l instaleze!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai router. la calculator ai cablu' bagat nu merge asa. laughing.