| tania2000 a întrebat:

Sambata este ziua a doua prietene bune.Ele sunt gemene. Implinesc 14 ani.Problema este ca nu stiu ce cadouri as putea sa le fac. M-am gandit la o rama cu poze sau un album dar o face altcineva, la fel si cu bratarile impletite.
Ce altceva as putea sa le dau? Dar ceva sa nu fie foarte scump.

3 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Le poti lua 2 lantisoare gravate cu initialele lor.

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Ce zici sa le dai niste ursuleti de plusi cu inima in mana, iar pe acea inima sa le cosi numele, o prietena de-a mea a facut asta si s-a primit super happy Bafta!

| alessia00 a răspuns:

Hey buna, deci eu ultimul cadou care i-am facut prietenelei mele a fost o perinuta in forma de inima, era super draguta in care era poza ei desenata, dar daca e sambata ar trebui sa te misti, poti asi un site de unde se comanda online, sau si un ursulet, un inel, cercei, parfum, lac de unghi ceva machiaj daca folosesc. vezi tu. Ceau.