| anonim_4396 a întrebat:

Saunt la profilul de tehnician in activități economice și vreau sa ma transfer la stiinte ale naturii. Trebuie sa dau test la info, desen și muzica? Sunt materiile pe care nu le-am facut. (Am terminat clasa a 9a)

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Se dau diferente la materiile pe care le-ai studiat mai putin (sau deloc). Tu fiind la profilul servicii, specializarea tehnician in activitati economice, vei da probabil la Matematica, Informatica, Fizica, Chimie, Biologie.
Compara cate ore ai avut tu de matematica (4 la stiintele naturii), informatica (1), fizica (3), chimie(2), biologie(2). La aceste materii vei da diferente.
Nu stiu... chiar nu ai facut desen si muzica? Oricum nu cred ca ii pasa cuiva de la stiintele naturii de acest detaliu.