| bEbbE_7961 a întrebat:

Salutwinking (scuze daca am gresit categoria) as vrea si eu sa stiu ce parere aveti despre tigarile Gauloises mersi anticipathappy

3 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Buna
"Tutunul dauneaza grav sanatatii"
Pa-pahappy

| 6DuckMeJesus a răspuns:

No, bune nu-s, da' vad ca au continut mic de monoxid de carbon si gudron.

Nu am fumat d'astea niciodata, dar sunt groaznice tigarile light. Baga pe Dunhill(negru) sau volgi, daca ai de unde sa le iei( nu se mai comercializeaza din '91)

| bEbbE_7961 explică:

Va rog mult sa intelegeti nu vreau sa aud raspunsuri de genul tutunul dauneaza grav sanatatii sau mai bine te lasi si chestii din astea eu vreau sa stiu de la cineva care a incercat aceste tigari cum sunt mersi anticipatwinking