| obsercvayr a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca ii ceva normal sa te masturbezi, eu ma masturbez vineri seara si sambata, doar de 2 ori pe saptamana, uneori chiar deloc. Credeti ca imi poate afecta cu ceva? daca o fac de 2 ori sau o data pe saptamana?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e foarte normal sa te masturbezi, eliberezi din tensiunea sexuala, iti linistesti hormonii, iti cunosti propriul corp si la urma urmei e placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i prea mult strica. Oricum, decat sa faci treaba asta mai bine iti gasesti o prietena...e mai sanatos.