| andreifil a întrebat:

spuneti-mi si mie in ce consta probele fizice la scoala de politie de la campina sunt la fel ca cele de la academie? dar cele scrise.la ce materii se dau?

1 răspuns:
| 13h13 a răspuns:

Din cate stiu eu se sustine probe scrise la lb.romana si matematica. iar despre cele sportive nu stiu exact. dar sigur gasesti un grafic pe site-ul liceului. http://www.politiaromana.ro/scoala_campina.htm parerea mea este sa te gandesti serios la asta. daca esti in a 8a. si nu uita.ai nevoie de o medie super buna. cel putin asa e la Campulung. 9 84-ultima medie pentru baieti