| Pieeran a întrebat:

spuneti-mi si mie niste bancuri faine, dau funda pentru cel mai bun banc.

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

1)Bula intr-o zi se hotareste sa mearga la femei.Merge la taicasu sa ii ceara bani.Acesta ii da 100 de lei.Iese Bula fericit din apartament si coborand scarile se intalnesti cu Bubulina care il intreaba de ce e fericit. Bula ii spune ca i-a dat taicasu 100 de lei ca sa se duca la femei la care Bubulina ii zice:Bula da-mi mie 100 de lei si hai la mine in apartament. Ajung acestia doi la ea. Bubulina se dezbraca repede si ii zice lu Bula:
-Bula vino deasupra mea si el repede vine peste Bubulina
Bubulina ii zice lu Bula:
-i-a si bag-o!
Bula o baga.
Bubulinanerdula scoate-o!
Asta ii mai zice inca de 4 ori la care Bula ii zice:
I-a da-mi 100 de lei ca vad ca nu esti hotarata!

2)Ce ai patit draga, de ce plangi?
-Pai iubitul meu mi-a daruit un tradafir
-Pai si de ce plangi?
-Pai mi-a spus ca se va intoarce cand se va usca...
-Si?
-Pai trandafirul e din plastic

3)Iubitule,azi e ziua mea.Ce cadou mi-ai cumparat?
-Iubito, vezi ferrari-ul acela rosu?
-Wow, iubitule esti minunat!
-Ma gandeam eu.Ti-am luat ruj de aceeasi culoare!

4)Intr-o scoala se aude un zgomot teribil dintr-o clasa. Directorul intra si vede acolo apocalipsa pe pamant.Copii se bat,urla,se urca pe banci, isi fac nevoile in clasa, ba unii fac si s*x. Directorul oripilat il i-a pe cel mai galagios si il da afara din clasa.Deodata se face liniste, se aud inchizaturi de slituri, copii se dau jos de pe banci etc. Directorul intreaba cu glas tunator:
-UNDE E PROFESORUL VOSTRU?!?!?!?!?!?!?!?
-Tocmai l-ati dat afara.

1 răspuns:
| yiby a răspuns:

O blonda vine la doctor cu urechile rosii. Doctorul intreaba:
- Ce s-a intamplat cu urechea dumneavoastra?
Blonda zice:
- Calcam rufele cand a sunat telefonul si din greseala mi-am pus fierul de calcat pe ureche.
Neconvins, doctorul:
- Si ce s-a intimplat cu urechea cealalta?
- Boul dracului, a mai sunat o data!
Zece negri mergeau de cateva zile prin desert.Erau obositi si insetati, cand, unul dintre ei gaseste o sticla.Imediat ii scoate dopul iar din sticla iese un duh care le spune:
-Pentru ca m-ati eliberat o sa va indeplinesc la fiecare dintre voi cate 2 dorinte.
Se aseaza toti in sir indian si incep cu dorintele.Primul:vreau un butoi cu apa si vreau sa ma faci alb, al doi-lea:vreau un butoi cu apa si vreau sa ma faci alb, al trei-lea:vreau un butoi cu apa si vreau sa ma faci alb...si tot asa pana la ultimul negru. Ultimul negru se prapadea de ras. Ajunge duhul la el si il intreaba:-Tu de ce razi? Care iti sunt dorintele?
-Eu vreau un butoi cu apa si vreau sa-i faci pe toti la loc ...negri!
Intrebare: De ce sunt oltenii muzicieni?
Raspuns: Fiindca dorm pe Sol si vorbesc cu Fa!
Prin oceanul Pacific trecea un vapor. Unul dintre pasageri ii arata capitanului ca pe o insulita e un om zdrentaros, care sare si da din maini. Il intreaba pe capitan:
- Cine e tipul?
- Nu stiu, dar de cate ori trecem pe aici se bucura nespus
Un preot si un diacon stateau pe marginea drumului, cu o pancarda pe care scria "Pregatiti-va! Sfarsitul se apropie!"
Toti care treceau cu masina mureau.
Dupa o vreme diaconul il intreaba pe preot:
- Parinte nu mai bine intoarcem pancarda cu partea unde scrie "Atentie! Pod rupt!"?