| Marebarosan28 a întrebat:

Salut stie cineva cum vad raspunsurile la o intrebare postata

3 răspunsuri:
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Sus in dreapta este un clopotel si acolo iti apare notificari cand cineva iti raspunde la intrebare, dar sa vezi intrebarea ta apasa su in treapta pe numele tau "Marebarosan28" sci acolo iti apare mai multe optiuni gen
Viziualizare profil
Intrebarile mele
raspunsurile mele
(si apesi pe intrebarile mele si alegi intrearea pe care ai pus-o ultima oara si acolo o sa-ti apara si cine ti-a raspuns la intrebare ). Succes!

| Hundrea a răspuns:

Sugand-o pe mama ta de piz.a

| bluelemOnhamOn a răspuns:

Intrebare postata aici pe TPU?
Dai la tine pe profil -> intrebarile tale -> si acolo vei vedea intrebarea ta si daca ai primit raspunsuri sau nu.
Oricum primesti notificare daca ai primit raspunsuri.
O seara buna! happy Sper ca ti-am fost de folos.