| Vally7 a întrebat:

Salut.Stiti cumva daca titlul "Copiii lampii fermecate 6" a aparut si in Romania? In Anglia a aparut in Noiembrie 2010.Stiti cumva daca este in curs de traducere macar? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexa1898 a răspuns:

Este in curs de traducere dar va mai dura putin pana sa fie lansata (nu stiu cand se va lansa si mi-as dori sa aflu). Cei de la corint nu ar renunta la o serie asa de bine vanduta asa ca nu merita sa iti faci griji. Sfatul meu e sa le citesti in engleza, daca stii limba desigur fiidca am auzit ca sunt de 10000000 mai frumoase in limba originala. Asta se aplica la orice fel de carte...din pacate eu nu stiu atata engleza cat sa citesc o carte dar daca tu stii atunci cu atat mai bine pentru tine.