| Florin2239192 a întrebat:

Salut,sunt băiat și am o problema nu suport chiloți,gen când am pantaloni de trening sau blugi îmi vine incomozi imi vine să trag întruna in jos de ei,și cu boxeri este cam la fel doar puțin mai bine puteți să îmi dați un sfat sa nu mai ii trag In jos, mai ales la școală

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E nevoie de o marime mai mare a chilotilor in cazul tau

suntserios
| suntserios a răspuns:

I ati chiloti mai largi

| dullcat a răspuns:

Buna.Cum adica sa ii tragi in jos? Se simt prea stramti sau? Porti marimea potrivita pentru tine? Blugii ii porti normal sau ii tragi si pe ei in jos ca sa pari smecher?