| BM_Denys_1998 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa imi fac parul sa creasca, dar sa creasca super rapid. Gen in 2-3 luni sa am parul crescut cu jumatate din lungimea initiala(daca il dau intr-o parte il am cam pana la sfertul partii urechii)in fine intelegeti voi.
Vreau sa il fac mai lung, astept solutii de la cei care au mai facut asta si a dat roade ceea ce au folosit.
VA ROOOG! URGENT!
Si nu incepeti cu faze de genul ca nu se poate, nu face asta etc.

va rooog! dau funde si voturi!

Răspuns Câştigător
| Beyou02 a răspuns:

Îți recomand uleiul de ricin. Îl găsești la farmacie, nu este foarte scumpă o sticluță. Îți masezi scalpul cu el și lași să acționeze o oră, două, depinde cât poti de mult. Apoi te speli bine pe cap. Uleiul de ricin îți îndesește părul și îți accelerează creșterea lui.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Păi chiar nu se poate. El creşte în ritmul lui.Astea cu tot felul de măşti şi tratamente sunt vrăjeli.