| Annnonim12 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si diriginta ne-a dat tema pentru ora de dirigentie sa ne gandim la un talent de-al nostrum si sa-l prezentam cum o fac cei de la "Romanii au talent", insa nu am nici o idee. Dati-mi si mie niste idei, niste trucuri de magie, ceva... FUNDA la cea mai buna idee!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Pai ala nu e un talent al tau daca trebuie sa il inveti de acum pana la ora de dirigentie.
asta e problema cu tinerii din ziua de azi, cred ca sa stea pe Facebooki sau pe telefon e un talent.