| unicalone a întrebat:

Salut sunt in clasa a 8-a si nu stiu ce sa aleg dintre aceste profile:Stinte Sociale; Economic; Stinte Ale Naturii

Va rog ajutati-mabig grin

Răspuns Câştigător
| lulu5142 a răspuns:

Depinde la ce materii te pricepi mai bine...eu una sunt la economic si e super bine. acum depinde si de ce inclinatii aiwinking eu zic EKONOMIKKK

4 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Eu zic economic ppentru ca asta o sa te ajute!

| 1259854 a răspuns:

Mai bine alegi stinte sociale...

| Renata_9693 a răspuns:

Bunahappy...si eu sunt tot in clasa a 8-a si am ales sa dau la stiinte ale naturii...acum depinde daca tie iti place biologia

| Allediana90 a răspuns:

Buna.si eu sunt tot in clasa a 8 a.si eu am hotarat sa ma duc la stiinte sociale...pentru ca e un profil dragut si nu e nici foarte greu.