| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, sunt la filologie in clasa a 9-a, o sa dau bacul din romana, istorie, geografie si engleza? (sau engleza SI franceza? ). funda

1 răspuns:
| Viseinalbsinegru a răspuns:

Daca ai si bilingv (e/f) dai:romana, istorie, geogra si egleza. Daca nu ai bilingv:dai la:romana istorie geogra engleza sau franceza...Cred ca asa vine.Eu sunt tot pe filologie dar am si bilingv, daca aveai bilingv iti spuneam sg.Dar cred ca asa este.Multa baftawinkingwinkinghappy