| anny_3265 a întrebat:

Sunt noua pe aici. Puteti sa-mi spuneti si mie niste exercitii, alimentatie, etc ca sa imi fac abdomenul plat? Cred ca pare o intrebare cam stupida dar...Help please happy

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi la sala! Cateva sfaturi:
1.Nu mai manca paine;(sau poti folosi paine graham);
2.Incearca sa nu mai mananci dulciuri;
Exercitii :-Abdomene(21 intr-o repriza si 21 in repriza a2-a)
Genoflexiuni(50 in prima repriza, iar 50 in a2-a repriza)

Sper ca iti va fi de folos raspunsul meu.

2 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Exercitii fizice, alergari, o alimentatie sanatoasa, sa ai grija sa nu mananci in graba deoarece te vei balona.
Pupici!

| onikangel a răspuns:

Salut! Manaca multe grefe si batoane fittnes cu cereale integrale sa nu bei nici apa cu pofta pentru ca te vi ingrasa.Manaca doar fructe seci! Fa abdoene de dimineata si nu evita sa te misti!