| Reps a întrebat:

Sunt un baiat am 14 ani, as vrea sa stiu cum sa ma tund, adica ce freza sa am, am parul pe jumatate cret ca sa zic asa, dar eu nu prea vreau sa il am cret si prefer sa ma tund cand mai des, dar m-am gandit sa imi adopt o noua frizura, ce imi recomandati? P.s nu prea ma pricep.

Răspuns Câştigător
| nightwish12356798 a răspuns:

Cumpara-ti placa! ( in cazul in care te lasa mama) si incearca sa te tunzi periuta pe parti si sa iti lasi "breton" sau sa-ti faci creasta...