| ClarY38 a întrebat:

A absolvit careva Facultatea de psihologie și științe ale educației din Cluj? Cum sunt cursurile, profesorii, examenele? Daca eu voi lucra ca educatoare as avea timp sa dau și pe la cursuri? Mersi fain!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei o facultate care sa iti permita un job vezi ca sunt facultati de stiinte ale educatiei si pe la privat. Daca te duci la UBB nu merge sa lipsesti, nu asa se face o facultate la zi, la stat.