| Bris a întrebat:

A aparut Twilight 4 si nu pot merge la cunema pentru ca nu am 15 ani iar filmul este de 15 ani.Stiti cum as putea sa ma uit la el, adica cand sau cum l-asi puteapescarca de pe internet, unii mi-au spus ca atunci cand apare in cinema se poate descarca, dar nu. Funda pentru cel ce ma ajuta si fara raspunsuri ca "strecoarate in cinema".

3 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Poti sa astepti sa apara pe net, si sa te uiti online.Deja aaparut pe mai multe site-uri, daca mai astepti o saptamana, iti garantez ca va fi si de descarcat

| mimypyersycutza a răspuns:

A aparut deja si cu subtitrare...link-ul urmator e cel mai bun din cate am gasit.
http://SPAM/filmenoi/4135-the-twilight-saga-breaking-dawn-part-1.html
in loc de SPAM scrie asa: d v i x online.biz
fara pauze intre litere... sper ca te-am ajutatt...:*

| mimypyersycutza a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca pui link-ul direct pe google.:*
complicat dar sper sa te descurci.