| florentina_9904 a întrebat:

am 12 ani si vara asta vreau sa strang niste bani aveti vreo idee cum? eu sunt din brasov. dau funda.

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

Si eu sunt din Brasov! Poi poti sa imparti pliante pe republicii...dar noh cred ca esti cam micahappy.

3 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Pai in primul rand din alocatie poti strange si apoi de la parinti, bunici... poti sa faci ceva...nu stiu prajituri sa le vinzi, sunt multe metode.

| florentina_9904 explică:

Multumesc dar mai astept raspunsuri

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Vinzi limonada ori daca primesti bani de la mama, tata sau bunici sai pastrezi plus alocatie! big grin