| Alex6739 a întrebat:

Am 13 ani si îmi e rusine sa intreb asta însă am avut o erectie maxima si din greșeală mi-am atins capul penisului si am simtit durere destul de mare... E normal așa ceva?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E normal sa fie sensibil, pentru ca l-ai decalotat rar.
Trebuie sa il decalotezi mai des, mai ales cand te speli, iar in timp nu va mai fi atat de sensibil.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ceva normal sa fie sensibil, mai ales daca nu l-ai utilizat prea des.

| aXy99 a răspuns:

E oarecum normal. Acum te mai doare?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Capul penisului este foarte sensibil si daca-l atingi atunci cand este plin de sanga (erect) si este uscat, doare.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se mai intampla sa te doara atunci cand dupa o descarcare sexuala se intareste din nou la un timp scurt.