| dTx13 a întrebat:

Am 14 ani si am aflat ca o fata ma place de ceva timp, vrand sa fie impreuna cu mine.
Azi ma gandesc sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine, dar faza e ca nu stiu sa sarut..Am mai avut ceva relatii dar faza e ca atunci EA incepea sa ma sarute, fapt care era penibil.
Si eu stiu sa sarut doar gen "bot in bot" nefacand nimic.
Ceva sfaturi va rog despre cum sa imi fac curaj sa o sarut si cum?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Nu -i panica, man... Te invata experta... Dar zic totusi... Pe privat ca mi-e rusine laughing)

| pantera30 a răspuns:

Pentru ca un sărut sa fie plăcut e nevoie de atracție fizică reciprocă si de sentimente pentru început o piti saruta ca la grădiniță cu saruturi simple una dupa alta un sărut apoi altu si tot asa da vezi nu încerca sărutul franțuzesc cel cu limba. Încercări sa va cunoașteți mai bine întâi ca poate nu va vrea sa fie sărutată asa devreme si daca esti nerăbdător risti sa strici tot. Eu iti urez mult noroc si mult curaj. Pa!