| Kelton a întrebat:

Am 14 ani si in ultimul timp am inceput sa simt nevoia de bani... Nu pentru chestii de genul tigari, pliculete, etc. Pur si simplu nu ma simt bine daca stiu ca nu am un ban la mine. As vrea sa stiu cum as putea face rost de bani intr-un mod simplu. Nu ma simt prea bine cerandu-i mamei in fiecare zi bani, mai ales sa imi scot prietena la un suc. :-s. Dau funda pentru cel mai bun mod.

1 răspuns:
| I_TE_BANTUI_1998 a răspuns:

Eu am 14 ani happy daca nu vrei sa ceri bani de la partintihappy atunci daca ai o cunostinta care lucreaza undeva un unchi. bunic vorbeste cu el sa il ajuti la muncawinking eu o ajut pe unchiu meu la o firma de calculatoare si castig si baniwinking