| Damagexz3 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa-mi creasca barba cine stie cateva metode care stimuleaza cresterea barbii si care chiar sa functioneze! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| alexwahl a răspuns:

Intereseaza te de uleiul de recin/argan.Radacina de scaiete.Alimentatia.Citeste despre testosteron. Daca o sa fii ca o maimuta, sa nu ma intrebi de metode de chelit.

2 răspunsuri:
| Arakiss a răspuns:

Nu cred ca poti face chestia asta
barba creste doar odata cu schimbarile hormonale

| AlexGeo12321 a răspuns:

Eu am 14 ani și barba mea crește destul de mare si îți zic din prima că mai bine nu ți-ai dori să-ți crească barba, mai ales dacă nu ești genul care să aibă părul mai lung, cu părul scurt nu stă deloc bine