| fabi123 a întrebat:

Am 15 ani si am intrat in vacanta acuma, si cand se termina vacanta asta vreau sa am ceva in urma adica sa nu uit niciodata vara asta, si habar n-am ce poot face pentru ca ma plictisesc deja si de abia a inceput!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fa un jurnalcu poze si pareri. Il vei pastra si peste ani te vei bucura la revederea lui.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sincer nu prea ai ce face laughing si eu ma plictisesc dar cel mai bine daca vrei sa te distrezi du-te cu prietenii la piscina sau du-te la mare sau intr-o excursie ceva big grin sunt multe chesti pe care le poti face sa te distrezi.

| fabi123 explică:

Am gasit fratilor, o sa fac muschi! Dar daca mai aveti pareri datile ca dau funda!