| AlEx_9074 a întrebat:

am 16 ani si am o problema.Sunt in clasa a 9-a la liceu pe profil mate-info si la matematica am doua note de 4 si am mai dat o lucrare si nu am facut mai nimic, deci nu mai stiu ce sa fac parintii mei vor sa ma duca la meditatie. Din cauza matematici cred ca am cazut inntr-o depresie plang foarte mult si imi urasc viata, nu stiu ce sa mai fac, cand am matematica ma simt ca si cum as fi in iad. ajutati-ma va rog cu un sfat macar

1 răspuns:
| tapalagaiulia a răspuns:

Te sfatuiesc sa te gandesti ca ei fac tot posibilu ca tu sa ai tot ce ai nevoie, iar tu ai putea sa gandesti putin a te straduiesti si sa iei note bune!