| Bertan a întrebat:

Am 17 ani sunt inalt(1, 95m) si as vrea sa imi dati niste sfaturi ce as putea face in viata( dupa 22-24 ani) ca sa castig bani cinstiti si detul de bine ca sa nu imi fac griji pentru ziua de maine! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa continui sa inveti pentru a reusi sa termini o forma de invatamant superior daca se poate cu caracter tehnico ingineresc deoarece se resimte o lipsa acuta de ingineri pe piata muncii sau medicina.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Tehnologie sau sport, du-te pe una si ramai acolo.

| SkyPilot a răspuns:

Fa mate-info sau calculatoare si lucreaza in IT.