| EmilyCollins a întrebat:

am auzit ca daca stai in picioare cresti, este adevarat?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca stai in picioare, dimpotriva. deoarece coloana se "turteste" sa zic asa.

| adrian0123 a răspuns:

Stai tu in picioare si vezi daca vei creste. Parerea mea e ca ai sta degeaba laughing

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Nu...dar daca tot vrei sa cresti, inoata.

| ionutiulian1997 a răspuns:

rolling on the floor.Nu e o prostie.Depinde de cum se dezvolta corpul tau, nu de stat in picioare.La un moment dat vei creste mai mutl si vei ajunge la inaltimea potrivita.Asa ca nu sta in picioare ca sa cresti;laughinglaughing

| n1cknam3 a răspuns:

Nup... daca stai in picioare iti cresc varice, e cu totul alta mancare de peste decat cresterea in inaltime