| DjAndReY a întrebat:

Am auzit undeva ca si absentele MOTIVATE afecteaza,este o aberatie sau chiar este adevarat?
Am multe absente motivate, ma va afecta? multumesc.

2 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic cine ti-a zis asta te mintiti ti-a zis asta casa te sperie si sate faca sa numai lipsesti de la scoala. Atata timp cat sunt motivate esti in regula daca nu sunt intri in bucluc

| loveM a răspuns:

Daca ai mai multe absente decat jumate din numarul de ore la o materie, fie ele motivate, nu iti poate inchide media la materia respectiva ca se presupune ca nu ai avut cand sa iei tu note odata ce nu ai dat pe la ora respectiva.winking