| booblik a întrebat:

Am de facut o gazeta de perete a intregii clase imi puteti da niste idei sau citeva gazete.Dau funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| xgd a răspuns:

Pai puteti pune o lista cu data nasterii fiecaruia big grin Sau daca iti mai amintesti lucruri de pe parcursul anlor, puneto "perle" facute de voi, cand treceti pe acolo sa mai radeti putin tongue Pune cele mai reuite desene facute de voi, orarul clasei, diferite diplome de ale voastre, etc.

2 răspunsuri:
| DutssaNutssa a răspuns:

Ai putea scrii graffiti peste tot:lista elevilor etc.

| DutssaNutssa a răspuns:

Ai putea scrii graffiti peste tot cum ar fi lista elevilor etc.