| JaeGerS a întrebat:

am descarcat si eu Microsoft Powerpoint 2010 si imi trebuie un cod sa-l activez si nu stiu care ii va rog ajutati-ma plz FUNA...

Răspuns Câştigător
| catalinnaelena a răspuns:

Daca l.ai descarcat de pe internet, n.ai sa.l poti instala. trebuie doar sa.l cumperi pe asta de 2010. Nu gasesti coduri pe net.
daca vrei power point te pot ajuta doar cu power point 2007. dai click pe linkul http://ctalicuza.ro/info/kituri/ si download-ezi "Office2007.zip", iar dupa ce l.ai download-at il instalezi. aici gasesti si word, si power point si excel si toate celelalte.
asta e singurul office care l.am gasit disponbil pe net, in rest toate imi cer coduri, sau trebuiau cumparate, iar altele sa le incerc pentru 60 de zile...
sper ca ti.am fost de ajutor :P