| TheBoy1234 a întrebat:

SALUT TPU! Am facut un anunt pe mercador si mi-a trimis mail si cand am intrat in mail mi-a spus ca sa activez anuntul sa dau click pe activeaza si am dat si nu s-a intamplat nimic.Anuntul se va activa el singurpeste cateva ore? sau trebuie sa am contca sa se activeze? dar am incercat sa-mi fac si cont si ii aceeasi chestei imi zice ca sa-mi activez contul sa dau click pe activeaza si nu mergecrying.
VA ROG ajutati-ma! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| iLoveMusic01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. iti recomand sa mai incerci si daca tot nu merge intra pe alt calculator. Poate are computerul tau o problema. Funda? :*