| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,am fata mai alungita,adica barbia mai ingusta si fruntea mai lata, imi dati niste poze sau linkuri cu frizuri care sa ma faca sa arat bine?

1 răspuns:
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Exista si oameni care au capul sub forma triunghiulara, respectiv o frunte generoasa si o barbie ascutia. Acestia nu vor putea niciodata sa poarte parul tuns scurt, daca vor sa arate bine. Trebuie sa ascunzi cat de cat fruntea, astfel incat sa nu fie o diferenta foarte mare intre partea de jos si cea de sus. Poarta carare (nu pe mijloc) si o tunsoare medie, cu ceva volum in parti (frizura marii majoritati a scolarilor).