| Field a întrebat:

Am Iphone 4s aeara mi s-a descarcat complet...la-m pus la incarcat si nu se incarca a stat toata noapte si tot nu s-a incarcat. cand il pun in priza imi arata Insigna aia de la Aplle apare din 3 in 3 s. dar nu se incarca care ma poate Ajuta dau FUNDA! Ms

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Pai mie sigla imi apare cand imi resetez telefonul, si telefonul se reseteaza cand se descarca de tot.Incearca sa tii apasat pe butonul de inchidere(ala de sus, nu cel rotund cu patratel) si asteapta 10-15 secunde, dupa care mai apasa odata.

Sper ca am ajutat!

1 răspuns:
| reych75heaven a răspuns:

Cred ca ti s-a rupt vreun circuit sau ceva la display