| NoName2110 a întrebat:

Salut TPU:*am nevoie de niste statusuri de ex:demult nu ma cred in povesti, dar povestea mea e clara :daca nu exista interes drumurile se separa

Răspuns Câştigător
| AzZy a răspuns:

Spui cuvinte mari, că îmi eşti prieten frate?! bwăă, nu cuvinte vreau, eu vreau fapte winking

#. În ziua de azi se cam vând toate straight face şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate oh go on

Aş vrea să ştiibatting eyelashes... să ştii că merg mai departe; X... Orice ar fi`love struck

♥ Mi-ar plăcea să cred că nici n-ai existat!

->Orice ai fi sa nu uiti... am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

Imi place ca ma crezi, da’ tot spui ca eu mint Imi place asa, nu stiu… felul cum ma faci tu sa ma simthappy!

Nu-mi vine sa cred ca mult timp a trecut, prin cate am trecut si mai ales prin cate ai trecut!

Nu da explicaţii. Prietenii tăi nu au nevoie iar duşmanii nu te vor crede!

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Ba, ma vezi? Te cred...Ma crezi? Te-aud.M-asculti? Te vad. Esti praf love struck.""

Ma stii d 5 min si ma placi asa de tare,dar chestia e ca nu te poti tine pe picioare, o sa inebunesti in clipa in care o sa te las, o sa vb ceva cu tine si o sa te trimit acas'!

eu stiu ca ei ma critica.stiu ca ma urasc.invidia ii coroda.viata mea ii apasa.

1 răspuns:
| Paul_5456 a răspuns:

Simplu, uita.te la "Tanar si Nelinistit".