| BgdM a întrebat:

Salut TPU. Am note foarte mici la matematica si am media 4, 1 pe semestrul 1. Fac pregatire din a 5 si acum sunt a 7. Aproape jumatate din copii sunt corigenti dar ei nu cred ca fac pregatire dar eu da. Mama mi-a spus ca o sa ma certe foarte tare daca afla ca sunt corigent. Diriginta i-a trimis mesaj dar o am la block de pe telefonul mamei. Cum pot face sa nu afle notele astea niciodata? Si cum sa imi ridic media la matematica in sem 2?

2 răspunsuri:
| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Ca sa iți ridici media trebuie sa inveți iar dupa îl rogi pe profesorul de mate sa te asculte

| mindchild a răspuns:

Vorbește cu maica-ta să-ți schimbe profu cu care faci pregătire. Notele probabil ar trebui sa i le zici.