| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am o colega in clasa care se comporta frumos cu toata lumea,dar parca cu mine se comporta mai special,ma intreaba pe mine ce teme avem etc, in pauze mai vorbim etc.Ma intrebam daca ma place. funda

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Posibil.happy
Mai bine ar fi sa o intrebi happy.
*-*

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Poate îi ești doar simpatic, ceea ce nu înseamnă neapărat că te iubește. Îi poți plăcea ca aspect fizic, și e o chimie între voi. Eu zic să nu te grăbești cu concluziile. Și anume despre ce vb? Doar despre teme, școală, profesori? Nu e prea încurajator; doar un simpatic coleg-aș zice eu.
Sfat-apropiete de ea, în sens: vb despre orice, chestii, arată-i că poate avea încredere în tine, că poate... ești mai mult decât un simplu coleg. Repet, nu grăbi lucrurile ))

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da fericitule

Răspuns utilizator avertizat
| bossu99 a răspuns:

Nu o plac ma intrebam doar.big grin