| Bree150 a întrebat:

Astazi am luat un zece la franceza si cand baiatul de care imi place a auzit asta mi-a spus bravo si mi-a facut cu ochiul. Mi se pare cam ciudat pentru ca mai erau cateva fete care au luat zece dar lor nu le-a facut cu ochiul si nici nu le-a felicitat.
Ce să cred?
Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gata, ai si picat pe spate. Fată, ce sa-i faci. Nu mai dormi noptile de acum.

| Damonana a răspuns:

Crede.ma ca stiu cum elaughing adica trec prin aceeasi situatie de vreo jumate de anlaughing) doar ca el e ceva mai diferit si nu ma felicita, comenteaza ca am copiat sau ca am avut noroc sau ca profa are ceva cu ellaughing) dar cu siguranta ma trateaza diferit fata de celelalte fete.
Eu nu stiu ce sa.ti zic pentru ca nu is baiat, dar poate ca te place, sau poate te apreciaza, nu stiu. Uneori, baietii is mai complicati decat fetelerolling on the floor))) dar eu iti sugerez sa vorbesti mai mult cu el si poate il faci sa se dea de gollaughing) sau daca si tie iti place de el, de ce nu, sa-i spui. Adica merita sa incerci, ca doar nu are ce sa.ti faca mai mult decat un refuz.
Sper ca te.am ajutat si cred ca ar fi timpul sa-mi ascult propriile sfaturilaughing)
Multa bafta:*

| 140iuli703 a răspuns:

Sincer, nu ar trebui sa te entuziasmeze prea tare. Daca a reactionat asa nu înseamnă neaparat ca te place sau mai stiu eu ce. Poate fi doar un gest prietenesc. În comparație cu fetele care au mai luat 10, probabil pe tine te simpatizeaza mai mult si d-aia te-a felicitat si ti-a făcut cu ochiul, dar din moment ce nu il cunosc nu pot garanta.