| vlady434 a întrebat:

Am o intrebare care pe mine personal ma stanjeneste foarte tare.Ma adresez in special sportivilor. Pana acum 2 ani am practicat box, si am avut un accident in afara salii la mana stanga, si nu am mai putut sa boxez prea mult. M-am reapucat acum 4 luni si pot sa spun ca nu s-au schimbat prea multe,in afara de putere si rezistenta. Problema este alta: am pus putina grasime in partea de jos a abdomenului(zona buricului), nici ultimele patratele nu se mai vad, si mi-a crescut niste par (cam mult zic eu) si un pic si pe piept. Mi-am reluat antrenamentele in afara salii acum 2 saptamani, pentru ca am avut o raceala si nu am putut sa fac nimic. Fac o data la 2 zile alergare de 6KM, 150 de abdomene zilnic, 100 de flotari zilnic,sarit coarda etc. Vreau sa scap de parul ala,pentru ca oamenii care aud ca sunt pugilist,se asteapta sa fiu "facut".Nu vreau sa-mi spuneti de ceara,penseta,sau masina de tuns. Vreau sa stiu doar un lucru: Daca scap de burtica si o sa inceapa sa mi se revada patratelele, o sa-mi cada si parul? Multumesc anticipat.
P.S: Am vazut multi actori(Hugh Jackman, de exemplu)care sunt "facuti" si totusi au par pe corp.

1 răspuns:
| KiLLeRBee a răspuns:

Nu, parul acela nu va cadea, doar daca incerci cu epilatul si alte alea, sper ca te-am ajutat, funda?