| bogdan133 a întrebat:

Am o intrebare, daca fetele cuminti aleg baieti "rai", in aceiasi situatie gasindu-se si fetele "rele", baietii cu capul pe umeri cu ce se mai aleg?!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ei bine, în zilele noastre, tipul ăla de băiat șmecheraș este căutat de către toate fetele. Însă, eu nu văd care este partea bună la ei!
Pe lângă că au un comportament idiot, din care nu înțelegi mai nimic, se mai și cred buricul pământului.
Dar, nu-ți fă griji! Băieții buni, cu capul pe umeri, mereu vor avea ceva de câștigat.
Vor avea parte de o fată frumoasă, conștiincioasă, care știe ce e ăla respect.

3 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Nimic

| GigiMenta a răspuns:

Se numeste manipulare nici decum iubire in primul rand si in al doilea rand fiecare are de castigat indifferent prin ce metode chiar si baietii cu capul pe umeri.

| Carinadanceanu a răspuns:

Salut! Fetele cuminti aleg baieti rai nu din dorinta de a se alege cu ceva ci pentru ca ele in postura de fete cuminti, nu ar indrazni niciodata sa incalce anumite reguli ale bunului simt sau alte chestii ce nu sunt demne de o persoana cuminte.Iar fetele rele vor baieti cuminti pentru ca un baiat cuminte nu le-ar impune si nu le-ar controla niciodata asa cum face un impulsiv.Asadar,opusii se atrag. Funda?