| Wo394Gh a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, penisul meu in stare flască măsoară 4 cm și în stare erecta 15cm si am testiculele mici.Nu știu dacă este ok (am 16 ani)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai, mai taie din minciuna, ca-i imposibil sa ajunga la 15cm daca in stare flasca are doar 4 cm laughing

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Marimea nu conteaza la ABSOLUT nimic (exceptie daca ai micropenis)! Asa trebuie sa stii ce sa faci cu ea! Mai bine invata la biologie si chimie, serios.