| MikeZG a întrebat:

Am o mare problema. De cateva saptamani ma tot dispera o fata(intreaba mereu de mine, le spune la toti ca ma iubeste laughing rolling on the floor, etc.). Da eu nu o plac deloc si i-am spus asta de 3 ori pana acum. Ce fac ca sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Te duci la ea si ii zici asa laughing : Ma fata tu nu intelegi ca eu nu te plac deloc, nu ma mai dispera, poti sa te duci sa-i spui si lu bunicamea, nu ma intereseaza, eu nu o sa fiu niciodata cu tine, sa fie clar! laughing
Sper ca te-am ajutat! big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignor-o si fa-i in ciuda imbratisand fetele numai sa vada ea asta, intr-un final va realiza ca nu o placi

| Fridăm a răspuns:

Măăi, fata ştie ce vrea şi nu se lasă uşorlaughing. Nu prea ai ce face, decât să îi explici cât de clar posibil că nu ai sentimente faţă de ea, şi că dacă nu te lasă în pace, o vei ignora de tot.

| CartofiorDulce a răspuns:

Da-i o palma poate se calmeazalaughingincearca sa iesi cu alte fete si sa o ignori pe ea

| scumpika89 a răspuns:

Uite spune-i ca esti impreuna cu alta fata si te combini cu una si daca tot nu scapi de ea sarutate cu iubita in preajma ei si chesti si isi va da seama ca nu are rost si va renunta nu e vina ta ca esti prea frumos rolling on the floor