| alexxxu a întrebat:

Am o mare problema :-s Am reinstalat windousu in seara asta si nu imi merge facebooku :((cand dau sa intru pe facebook.com imi zice asta

"Serverul nu a fost găsit

Firefox nu găsește serverul www. facebook.com.

Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră. Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul."

din ce cauza? plss urgent.

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Stai linistit nu e din cauza windosului, e din cauza netului.Asa mi-a facut si mie pe mozila firefox dar am intrat pe google chrome si acolo mi-a mers.DEPINDE DE FIECARE NET.

1 răspuns:
| Alexandraalexia a răspuns:

Asa zice si la mine si eu am instalat alt windows in seara asta ca celalalt avea virusi eu am vazut multe intrebari din astea cu facebookul tot ca nu merge deci cred ca la majoritatea le spune asa cred ca este o problema de acolo de la site-ul acela dar cred ca se rezolva pana maine