| ToffyNR1 a întrebat:

Am o perioada buna de cand nu am mai facut sport.Si m-am gandit sa ma reapuc.Problema e ca atunci cand alerg,nu am probleme de respiratie, doar ca ma doare in partea dreapta cam pe la coaste asa.Din ce cauza este acea durere si ce pot face sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Aleee19 a răspuns:

Pff...este normal sa te doarahappy Sfatul meu este sa nu incepi brusc sa alergi, fa putina miscare lenta inainte..nah,la inceput, te doare pentru ca organismul tau nu mai este obisnuit cu miscare, dar tu continua sa faci sport, sa alergi, si vei vedea ca nu te va mai durea :*