| anonim_4396 a întrebat:

Am o poveste putin lunga.Sa incepem!
Mama mea este profesoara la o scoala de la tara si am mers si eu in vizita.Am mers pe la ore, am jucat fotbal etc...Cand am intrat la o ora mi-a cerut o fata numarul de telefon(mi s-a parut draguta si frumoasa si am zis sa il dau). Cand am ajuns acasa m-am trezit cu un telefon...era ea si mi-a zis daca vreau sa fiu cu ea intr-o relatie(eu i-am spus ca vreau).Prima zi am vorbit ca doi indragostiti si ne faceam planuri pe viitor.Dar am observat ca mai mult eu incepeam sa ma bag in discutie cu ea si de fiecare data cand o sun la telefon da ocupat(am inteles ca mama ei este plecata in Italia si am auzit ca vorbeste mult cu ea la telefon dar eu nu cred ca sta intruna sa vorbeasca cu ea), am intrebat-o pe Facebook de ce nu raspunde si mi-a zis ceva de genul: "ma doare rau capul", "e tata langa mine". Cand am mai fost in vizita la ea mi-a zis un baiat care este coleg de clasa cu ea ca se pupa cu toti baietii din sat si ca este o c*rva.Am intrebat-o daca asa este si mi-a raspuns ca nu este adevarat.Voi ce ati face in locul meu?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa am patit eu cu una care isi avea mama in Grecia si vai ca nu am timp sa vb nu stiu ce, apoi o vad in poze cu tigara in mana si tiganii langa ea, mai aveam putin si muream dale in colo de proaste.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ai cedat prea usor, asa ca si ea a plecat foarte usor.
Posibil sa fie usuratica, dar pana si acestor fete, daca stii sa le faci fata, le transformi brusc in mielusei...asta ca sa stii data viitoare.
Acum, rupe-o cu ea si uit-o, cauta o fata mai cumintica, mai adunata, asta n-a fost sa fie...

| DNSK a răspuns:

Cum ce? nu e vizibil?

| neutrino a răspuns:

Da gura lumii la o parte si ocupa-te mai mult de gura fetei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E evident că este o c*rvă. Te-a văzut doar o dată, ţi-a cerut numărul de telefon şi s-a cuplat cu tine. Nu îţi dă de gândit?
Dă-i papucii, las-o, dă-i foc. (Vorba vine, nu fă asta, vei fi arestat.)

| Voidwithin a răspuns:

Si curvele au rolul lor, acum nah tu alegi.

| Waffen18 a răspuns:

Pai prietene, prima data incearca sa o cunosti, sa vorbesti cu ea, sa petreci timp cu ea, nu asa gata ai vazut-o si vrei sa fii cu ea... Eu iti sugerez s-o lasi balta

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns:

Inca unu care a intrat pe mana curvelor laughing))) dar in fine nu asata e idea Fii atent ce sa faci alata data : 1 niciodata fetele nu cer numarul de telefon la baieti( poate in cazuri rare cand fata e mai baietoasa) 2 fetele nu fac primul pas niciodata sa te intrebe daca vrei sa fii cu ia si cum a zis si un user de mai jos nu zice da din prima stai un pic vorbesti cu ia si chiar daca faceti o relatie nu pune botu din prima stai prima data si vezi ce poama e
BAFTA happy FUNDA?

| Chirciu_Andrei_1975 a răspuns:

Las-o ia o pereche de papuci si dai-iiiiiiiii

| Byana01 a răspuns:

Buna eu dau dreptate si lui neutrino si lui ancient.Adica eu sunt fata si nu as proceda asa nici nu cunosc baiatul bine si gata hai sa fiu cu el, iti spun si eu m-am indragostit la prima vedere dar nu am facut asa ceva, si el m-a placut asa ca el a facut primul pas dar nici nu poti asculta gura lumii pentru ca pot avea ceva cu ea personal, dupa parerea mea daca iti place tipa ia-o mai usor incearca sa va cunoasteti mai bine, vorbiti mai mult si iti vei da seama daca acelbaiat a mintit sau nu...