| Angel_4263 a întrebat:

Am o problema adolescentina. Imi place mult de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine. Momentan suntem prieteni, dar numai prin messenger putem vorbi, deoarece rareori ma saluta pe coridorul scolii. As vrea sa ma ajutati, nu stiu ce sa vorbesc cu el ca sa-l atrag sau macar sa ma apropii de el. Deja stiu care este culoarea lui favorita, ce muzica asculta, etc. Vreau sa-i devin prietena buna si cine stie... in final sa-i fiu pe plac. Help me. FUNDA+VOT.

1 răspuns:
| Damii a răspuns:

Incearca sa te faci placuta...fii tu
Nu te grabi...incet,incet poate sa iti fie cel mai bun prieten
Daca el nu te saluta, de ce nu il saluti tu sau chiar intra in vorba cu el...