| goodfriend a întrebat:

Am o problema am utat parola de la yahoo mail, si cind doresc sa-mi aflu parola imi triite email pe alt email inexistent. Cum as putea sa-mi resetezi parola. Inainte am mai uitat-o dar o restartam folosind intrebare dar acum nu o intreaba1

1 răspuns:
| Anndreyy a răspuns:

Asa am patit si eu si tot n-am reusit sa-mi resetez parola, daca ai bagat numarul de telefon iti trimite acolo daca nu cel mai bine e sa-ti faci alt cont, alta solutie nu cred ca mai exista.