| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU am o problema cand vine vorba de street fight(bataie de strada), daca cineva ma intreaba pe strada "ba vrei sa te bati cu mine?", nu reactionez si ma ia andrenalina(incep sa nu-mi mai simt corpul si tremur), am fost la box 1 luna, am invatat chestiile de baza dar tot mie cam frica.
Funda.
Daca au existat greseli gramaticale, imi pare rau dar scriu de pe telefon.

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

Nu stiu cine te-ar intreba din senin pe strada daca vrei sa te bati cu el. Cred ca ceea ce ai invatat la box (1 luna) nu te ajuta prea mult. Parerea mea, nu da curs acestor 'invitatii', boxul e ceva mai mult decat 'lupta de strada'.