| TheCosmin99 a întrebat:

am o problema,
deci sunt in clasa a VII-a sunt la tara intelegeti?, suntem 14 copii in clasa, eu sunt cel mai mic, parinti mei m-au dat la scoala la 6 ani jumate sunt mai mic cu cateva luni... Imi place de o fata Andreea e foarte frumoasa imi place de ea si tin poarte mult la ea apropo ei cred ca nu ii place de mine sunt grasut si mic de statura sad. am un coleg cristi un copil nesimitit care a fost intr-o relatie cu adceasta facta si o amageste si imi este mila de ea cred ca nu ar merita asa ceva este desteapta are note mai cu toate ca eu sunt asa instre si intre sunt un tip cumine generos dar... nu cred ca ei ii place de mine. el are 3-4-5-6 gagici acel baiat cristi este un copil prost crescut. apropo am visat-o pe aceasta fata ca m-a sarutat si eu eram in inima asa fericit lovlnley cam asa ceva va rog daca puteti sa imi raspundeti dau funda si nu cu raspunsuri gen
la-so ca o sa-si dea seama sau multe raspunsuri folositoare vreau un raspuns de la un baiat/fata care este in relatie si stie(are experienta) ok va pup astept raspuns!
P. s eu am 12 ani si 7 luni ea are 13 si cedva deci fata e mai mare credeti ca o sa mearga?
AStapt RAspuns

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna! Uite am sa fiu sincera cu tine,sunt fata si stiu ce vorbesc,in general fetelor la plac baietii gen acest Cristi pentru ca ni se par mai interesanti, chiar daca nu e asa. Daca baiatul ala o amageste inseamna ca ea il iubeste pe tip iar tipului nu ii pasa cum se intampla de obicei, tu sa ii fi alaturi pentru ca la un moment dat o sa se sature sa fie bataia de joc a lui Cristi.Are nevoie de un suflet cald,ce sa o ajute sa treaca peste toate,fi sincer si cald,iti va vedea sufletul si o sa ii placa happy ia`o incet,fi rabdator,la inceput poate o sa te vrea doar ca un amic dar nu se stie,asculta`i problemele,vorbeste cu ea, sfatuieste`o si poate incet, incet o sa iti fie cel putin o amica! Multa sanatate si un noiembrie plin de impliniri iti doresc happy

1 răspuns:
| Rush a răspuns:

Ala nu are "gagici" doar pretinde, stiu genul asta de oameni, ii vezi cam peste tot, daca nu ii place de tine chiar nu ai sanse, am incercat si eu, daca nu e reciproc degeaba te chinui, trebuie sa gasesti pe cineva cu care te intelegi si la vorba si va plac lucruri comune, dar ai abia 14 ani sau cati ai, mai ai timp, nu dispera.Bafta