| slowmooo a întrebat:

Am o problema destul de mare, sunt clasa a 9-a si profa de fizica m-a prins cand copiam la testul ei cu telefonul si mi-a semnat foaia si mi-a dat 1. Mai am notele 8 si 4. Trebuie sa iau 5 ca sa trec, dar mai exista o problema. Ultima ora de fizica din semestru asta e marti si a spus ca marti v-a incheia mediile, iar o colega a intrebat-o daca mai ii asculta marti pe corijenti si ea a spus ca da... credeti ca ma v-a mai asculta avand in vedere ca am copiat? Voi ce credeti, mi-e cam frica ca nu o sa trec pe semestrul asta sad

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Cum toţi au şansa, tu de ce n-ai avea?
Dacă pe ceilalţi în stare de corigenţă îi ascultă, iar pe tine nu, nu mi se pare corect.

1 răspuns:
| Seby04 a răspuns:

Nu te teme. Te va sculta sigur, asa am patit si eu la franceza am luat 1 pe copiat dar am trecut fara problema happy