| mekappa25 a întrebat:

am o problema.imi place de o fata care are prieten.se comporta cu mine mai special adica ma asculta de fiecare data, zambeste cand se uita la mine, unde ma duc eu vine vine si ea etc. i-am spus ca o plac dar ea a spus ca sunt dragut dar are prieten.intrebarea ema este oare ma place?

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Pai se stii ca se poate dupa cate ai spus.se poate sa aiba o simpatie pentru tine insa poate nu chiar atat de puternica incat sa isi lase prietenul balta.mai petrece timp cu ea si poate atunci o sa te placa indeajuns incat sa-l lase p ala` balta :] succeshappy

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Daca ea setine dupa uh si te ask si iti zambeste are o anumita simpatie pentru uh, dar daca are pr nu iti poate spune in fata ca se va desparti de el pentru uh!
daca ea tine la uh mai mt ca la pretendent, va fi a tabig grin
dsar mai ast si uh putin...sti cum se spune:"timpul rezolva lucrurile"

funda?:X

| FlorinFlorinF a răspuns:

Pai... daca are prieten de mult timp si se inteleg bine nu stiu ce sa zic dar nu cred ca va tine, daca nu se inteleg bine poate ca fata vrea usor usor sa il uite si poate sa apara si o relatie sau poate vrea doar sa il faca gelos sau simplu fapt ca se plictiseste singura si vrea sa iasa afara si nu are cu cine big grin